کارگاه های فرزندپروری

کارگاه تربیت جنسی کودک

تربیت جنسی چرا مهم است؟

آموزش تربیت جنسی کودکان، یکی از ابعاد بسیار مهمی است که والدین باید در تربیت و پرورش آنها مدنظر قرار دهند. غفلت از این بعد تربیت، اغلب پیامدهای ناگوار و حتی خطرناکی برای کودک و نوجوان و بالطبَع ِآن،  برای  خانواده و جامعه به دنبال خواهد داشت.

زمانی که از تربیت جنسی کودکان حرف می زنیم، بعضی از والدین نگران می شوند چون آنها این مفهوم را با آموزش جنسی اشتباه می گیرند.

درصورتی که منظور از تربیت جنسی ، به هیچ وجه آموزش برقراری ارتباط جنسی به کودک نیست بلکه منظور آگاهی دادن متناسب سن کودک و آموزش مهارت های خود مراقبتی است.

تربیت جنسی فرآیندی است که طی آن باورها، نگرش ها و ارزش هایی در فرد شکل می گیرد که در تمام طول عمر، بر موضوعات مهم زندگی او مانند:

  • روابط صمیمانه و بین فردی
  • هویت جنسی
  • گرایش جنسی
  • ارتباطات زناشویی

و کیفیت ارتباط والد و فرزند،  تاثیر به سزایی می گذارد.

یادتان باشد برای تربیت صحیح جنسی کودک باید از 3 سالگی آموزش های متناسب با سن او را آغاز کنید و اگر هنوز شروع نکردید در هر سنی که هست به سرعت و با آگاهی متناسب با سن و دانسته های او آموزشش را شروع کنید تا خود شما مشاور و مربی او باشید،  نه افرادی که نمی شناسید و یا شبکه های اجتماعی و سایت های پر خطر!!!

یکی از سئوالات پر تکرار والدین در جلسات مشاوره، این مساله است که فرزند ما با آلت تناسلی خودش بازی می کند و یا فرزند ما فیلم پورن و یا رابطه والدین خود را دیده است و یا فرزند پسر من دوست دارد که لاک بزند یا لباس دخترانه بپوشد، باید چه کار کنیم؟

تربیت جنسی کودک

 در دوره جامع تربیت جنسی کودکان، همه آنچه اول، خود شما باید بدانید – که شاید بسیاری از مطالبی که گفته می شود را تا حالا نشنیده باشید – تا مطالبی که باید به فرزندتان متناسب با سنش بگویید و از همه مهمتر ، اینکه چگونه سئوالتش را پاسخ دهید و با رفتارهای جنسی او چگونه برخورد کنید را ، به شما خواهیم گفت

همچنین علاوه بر عناوینی که در سرفصل های  گفته شده  و در قالب ویدیو ارایه می گردد، چند نسخه کتاب الکترونیکی، فیلم آموزشی ، مقالات ، فایل صوتی، اسلاید های دوره را نیز دریافت می کنند

  در صورتیکه کد تخفیف مخصوص کلینیک خانه مهر را دارید، بعد از اضافه کردن محصول به سبد خرید در محل مخصوص قبل از تسویه حساب وارد کنید