مشاوره تلفنی رایگان تهران در مرکز مشاوره خانه مهر

خانه مهر یکی از مراکز مشاوره تلفنی رایگان تهران محسوب می شود خوشبختانه توانسته ایم در مراکز برجسته ی تلفنی یکی از بهترین مراکز مشاوره تلفنی باشیم زیرا در تمام ابعاد روانشناختی به صورت تخصصی و حرفه ای فعالیت می کنیم.
مشاوره تلفنی رایگان تهران در تمام زمینه ها فعالیت می کند اما در خانه ی مهر ما یک روز در هفته را مختص افرادی قرار داده ایم که تمایل دارند به صورت رایگان از متخصصین ما مشاوره بگیرند

این نوید را به شما می دهیم که مشاورین رایگان هم به شما از طریق تست و یا مصاحبه ی بالینی کمک می کنند تا مشکل خود را حل کنید و هر چه زودتر به متخصص و مشاوره حضوری مراجعه کنید .

 

خدمات تخصصی مشاوره تلفنی رایگان تهران شامل موارد زیر می باشد :

مشاوره ازدواج ، مشاوره خانواده ( مشاوره طلاق ، مشاوره خیانت ، مشاوره جنسی و سکستراپی ) مشاوره کودک نوجوان ، مشاوره اعتیاد ، مشاوره سالمندان ، مشاوره بیماری های خاص مثل ایدز ، ام اس ، سرطان در تمام زمینه های نامبرده شده می توانید از طریق اپراتور به متخصص در همان زمینه وصل شوید

اما مشاورین تلفنی چگونه به شما می توانند کمک کنند ؟ زمانی که شما برای یک مشکل در زمینه ی کودک خود با مشاورین تماس می گیرید متخصصین با توجه به تجارب خود ممکن است شما را راهنمایی کنند که از کارگاه ها و همایش های آنلاین ما استفاده کنید و یا به یک روانپزشک کودک مراجعه کنید . بسته به مشکل کودک تشخیص می دهند که نقص در عدم آگاهی شماست و یا اختلال رفتاری جدی در کودک است که باید هر چه زودتر برطرف شود .

مقالات زیر به شما کمک می کند با خدمات خانه مهر بیشتر آشنا شوید:

مشاوره تلفنی عشق و ازدواج در مرکز خانه مهر

 

مشاوره قبل از طلاق شانس دوباره ای برای زندگی مشترک

 

مشاوره طلاق تلفنی ۲۴ ساعته در تهران و شهرستانها

 

بهترین مشاوره تلفنی کودک در تهران و شهرستانها

 

 

مشاوره تلفنی رایگان تهران و مشاوره ازدواج

 

 

در زمینه ی مشاوره ازدواج هم زمانی که زوجین با مشاوره تلفنی رایگان تهران تماس می گیرد می تواند از طریق تست های آنلاین ، کارگاه های آنلاین با ما در ارتباط باشد اما در این مرحله هم بستگی به سنجش مشاوره دارد اگر تشخیص دهد که در زمینه ی مشکلات جنسی حتما باید با یک متخصص سکس تراپ صحبت کنید شما را ارجاع می دهد .

بعد از آن مشاوره فردی و بین فردی شما شروع می شود . قطعا مشاوره فردی به شما کمک می کند که مشکلات خود را حل کنید و بعد به مشکلات بین فردی بپردازید زیرا ما در گذشته الگوها و رفتارهایی از والدین خود آموخته ایم که ممکن است اشتباه باشد و همچنان در رابطه ی زناشویی خود از آن تکنیک ها و رفتارها به صورت ناخودآگاه استفاده کنیم.

 

 

مشاوره تلفنی رایگان تهران
مشاوره تلفنی رایگان تهران در خانه مهر میزبان شما عزیزان است

 

مشاوره تلفنی رایگان تهران و مشاوره فردی خانه مهر

 

 

اما برای آن که با نحوه کار مشاوره فردی در مشاوره تلفنی رایگان تهران آشنا شوید یک مثال از تله هایی که ممکن است بر اثر تجارب گذشته در شما نهادینه شده باشد را عنوان می کنیم .

تله ی زندگی اطاعت یکی از آن تله هایی است که وقتی وارد رابطه ی زناشویی و عاطفی می شوید باعث می شود که به مرور زمان ارتباط شما کیفیت خودش را از دست بدهد

اگر شما به این تله ی زندگی دچار باشید شما اعتقاد راسخ دارید که باید همه از شما راضی باشند باید رضایت والدین ، خواهر ، برادر ، همسر ، رئیس ، همکار، حتی غریبه ها را هم به دست بیاورید .

 

 

تنها کسی که شما اصلا به فکر رضایت او نیستید خودتان هستید

 

 

خواسته های خود را نادیده می گیرید و تن به خواسته های دیگران می دهید . طبق تجارب مشاوره تلفی تهران افرادی که دچار این تله می شوند بعد از مدتی احساس می کنند که در دام مشکلات افتاده اند و نمی توانند آن ها را رها کنند یا حل کنند

زیرا آن قدر زندگی پرفشار و پر مسئولیتی را دارند که برآورده سازی مداوم نیازهای دیگران طاقت فرسا و آن ها را به ناتوانی می کشاند اطاعت باعث می شود که فرد آزادیش را از دست بدهد و مسئولیت پذیری بی موردی را احساس کند

زیرا تمام اختیارات خود را تحت تاثیر رضایت بقیه می داند اصلا به خودش توجهی نمی کند و به دنبال برطرف کردن خواسته ها و نیازهای خودش نیست بلکه بیشتر به دنبال این است که چه کار کند که دیگران او را دوست داشته باشد و از او راضی باشند.

 

ایثارگری و فرمانبرداری قالبی از تله ها

 

 

البته تله زندگی اطاعت خودش را در 2 غالب ایثارگری و فرمانبرداری به دلیل ترس خودش را نشان می دهد . همان طور که دیدید یک نمونه ی بسیار کوچک از درمان مشاوره فردی را برای شما عنوان کردیم

در مشاوره فردی مشکلات شما عمیق حل می شود زمانی که زوجین برای ناتوانی در حل مشکلات به مشاوره مراجعه می کنند دقیقا مشکلات از خودشان شروع می شود چه کسی در یک رابطه ی پر آشوب ماندگار می شود ؟ چه کسی جرات جدا شدن و درک مشکلات را دارد ؟

متاسفانه بسیاری از افرادی که برای مشکلات زناشویی به مشاوره تلفنی رایگان تهران تماس می گیرند خودشان در وهله ی اول نیاز دارند کسی به آن ها کمک کند تا بتوانند واقعیت زندگی را درک کنند .

 

من مسئول خوشبختی و آسایش دیگران هستم

 

 

به طور مثال وقتی فردی در غالب ایثارگر است خودش را مسئول خوشبختی و آسایش دیگران می دانند . این افراد ممکن است در کودکی در قبال تامین سلامت هیجانی افراد نزدیک احساس مسئولیت می کردند.

والدینشان بیمار بودند یا آن ها افسردگی داشتند که این باعث می شده بار مسئولیت بر دوش آن ها باشد اما مشکل از آن جایی شروع می شود که والدی که قرار است از کودک مراقبت کند خودش یکی از عوامل استرس زای کودک می شود

 

من توجه والدینم را جلب می کنم….

 

 

در زمینه ی فرمانبرداری هم زمانی که کودکان تنبیه و طرد شدن را از سمت والدین تجربه می کنند پس به دنبال آن هستند که توجه والدین را به خودشان جلب کنند تا آن ها را طرد نکنند

فرمانبرداری باعث می شود که اطاعت بی چون و چرایی در فرد ایجاد شود که احساس کند هیچ حق انتخابی ندارد . مشاوره تلفنی رایگان تهران تمام این ابعاد شخصیتی را بررسی می کند تا بتواند به شما کمک کند هم در زمینه ی زوجین و هم در زمینه ی والد فرزندی و محیط کاری بهترین عملکرد را داشته باشید .

 

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *